Не пропустіть! Новий ресурс «Ціна на паливо та АЗС України» уже на порталі RADNUK.COM.UA

Редакція
351
18 Листопада 2021
Не пропустіть! Новий ресурс «Ціна на паливо та АЗС України» уже на порталі RADNUK.COM.UA
351
18 Листопада 2021

17.11.2021 на порталі RADNUK.COM.UA в розділ «Інструменти» додано новий онлайн-ресурс «Ціни на паливо та АЗС України». Вказаний функціонал містить цілий масив даних, починаючи від найголовнішого — ціни та її зміни по: Україні, регіону, бренду, паливу, якості, та завершуючи місцерозташуванням конкретної АЗС на інтерактивній карті України.

Для повноти відображення інформації у цьому ресурсі мережі АЗС (як на загальнодержавному, так і на регіональному рівнях) надають та постійно оновлюють дані про актуальні ціни, акції, програми лояльності, додаткові сервіси тощо, що безсумнівно підвищить поінформованість та ефективність роботи обох сторін ринку.

Основна перевага цього інформаційно-аналітичного ресурсу — новий підхід до закупівлі нафтопродуктів, який включатиме такі складові: 

  • забезпечення, достовірне відображення та оновлення діючих цін на роздрібному ринку України, що суттєво полегшить замовнику процес визначення очікуваної вартості нафтопродуктів під час формування річного плану закупівель без зайвих витрат дорогоцінного часу на проведення попередніх ринкових консультацій та / або допоможе обрати найкращого постачальника (у разі заключення «прямого» договору);
  • поширення інформації про якість нафтопродуктів, що може бути використано замовником під час формування умов тендерної документації / оголошення про проведення спрощеної закупівлі;
  • можливість формування споживачем власної оцінки та висновків щодо: актуального стану ринку, очікуваного руху цін на нафтопродукти на ринку України та прийняття відповідних рішень.

Як наслідок, реалізація цього відкритого інформаційно-аналітичного ресурсу матиме позитивний вплив на роботу всіх учасників роздрібного ринку нафтопродуктів України. 

Ще більше щодо застосування вказаного ресурсу на практиці читайте найближчим часом на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Деякі аспекти закупівлі пального через мережу АЗС».

Тендерний комітет/уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника