Мінекономіки роз’яснює спірні питання під час визначення УО на практиці

Редакція
1286
10 Жовтня 2021
Мінекономіки роз’яснює спірні питання під час визначення УО на практиці
1286
10 Жовтня 2021

Кожен замовник у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) для виконання покладених на нього обов’язків згідно з цим Законом призначає уповноважену особу / тендерний комітет (до 31.12.2021 включно). У цій статті за допомогою роз’яснення Мінекономіки розберемось з такими важливими закупівельними питаннями:

  • у штатному розкладі передбачена посада фахівця з державних закупівель. Чи обов’язково працівник, який займає цю посаду, має бути призначеним уповноваженою особою?
  • відхилення від примірного положення як розширення можливостей замовника;
  • робоча група на чолі з уповноваженою особою.

У штатному розкладі передбачена посада фахівця з державних закупівель. Чи обов’язково працівник, який займає цю посаду, має бути призначеним уповноваженою особою?

На офіційному сайті Мінекономіки оприлюднено запит № 1238/2021 від СОЦСР «С» такого змісту: «у штатному розкладі передбачена посада фахівця з державних закупівель. Чи обовязково саме робітник, який займає цю посаду, має бути призначеним Уповноваженою особою? У Положенні про уповноважену особу, яке планується затвердити в бюджетній установі, планується прописати, що закупівлі в установі будуть проводитися робочою групою у складі: уповноважена особа (має вищу економічну освіту, стаж роботи у сфері державних закупівель) — заступник директора з економіки та член робочої групи — фахівець з державних закупівель. Чи не буде це порушенням чинного законодавства з публічних...

Уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника