Історія однієї міської ради: як безболісно перейти від ТК до УО

Редакція
279
9 Квітня 2021
Історія однієї міської ради: як безболісно перейти від ТК до УО
279
9 Квітня 2021

Ніколи не буває великих справ без великих труднощів.
Вольтер

Рано чи пізно всі замовники перейдуть від тендерного комітету до уповноважених осіб. Щоб уникнути колапсу, радимо завчасно пристосуватися до змін, і в цьому вам допоможе дана стаття, котра побудована на досвіді однієї з міських рад нашої країни.

Хто за що відповідає?

У кінці 2020 року міська рада відмовилася від тендерного комітету та призначила дві уповноважені особи замовника, які відповідальні за організацію та проведення процедур закупівлі в раді. Згодом Управлінням освіти, культури, молоді і спорту міської ради, яке є окремою юридичною особою, також було призначено одну уповноважену особу замовника. Тобто станом на сьогодні у зазначених установах призначено всього три уповноважені особи замовника (на відміну від складу тендерного комітету, приміром, у сім чоловік).

Так, відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 11 та 14 Закону України «Про публічні закупівлі» міським головою:

 1. Затверджено Положення про уповноважену особу (осіб). Приклад такого Положення доступний на порталі RADNUK.COM.UA: Головна — «Зразки документів» — «Зразки документів замовникам» — «Уповноважена особа». Варто зауважити, що в Положенні визначено, зокрема:
  «відділ централізованого бухгалтерського обліку апарату міської...
Тендерний комітет/уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель