Готуєте подарунки? Наводимо приклад договору про закупівлю

Вікторія Романюк
450
6 Грудня 2021
Готуєте подарунки? Наводимо приклад договору про закупівлю
450
6 Грудня 2021

Кажуть, що створювати — краще, ніж знищувати, а дарувати — краще, ніж приймати. Тож перед новорічними святами замовникам варто потурбуватись про вчасне придбання подарунків як для власних співробітників, так і для постачальників, виконавців робіт тощо.

Зазвичай подарунки закуповують як товар, і найчастіше використовують такі коди економічної класифікації за ДК 021:2015 (Рисунок).

Рисунок

Рекомендації щодо підготовки проєкту договору про закупівлю

Закон України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) не містить такого визначення, як проєкт договору про закупівлю. Якщо власними словами, то проєкт договору про закупівлю — це готовий до підписання замовником та переможцем процедури закупівлі / спрощеної закупівлі документ, у якому заповненню підлягають лише окрема інформація, зокрема ціна за результатом аукціону, відомості згідно зі специфікацією, реквізити сторін.

Замовники при підготовці проєкту договору про закупівлю керуються загальним порядком укладення господарських договорів (глава 20 Господарського кодексу України) та можуть:

  1. залучати фахівців, експертів, технічних спеціалістів підприємства / організації / установи, де працює уповноважена особа (або тендерний комітет), наприклад для підготовки технічної специфікації до договору про закупівлю;
  2. брати за основу власного договору про закупівлю інші типові / примірні договори або універсальні...
Уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника