Інструкція щодо зазначення інформації по статті 17 Закону з урахуванням технічної реалізації

Анна Селютіна
4164
9 Грудня 2020
Інструкція щодо зазначення інформації по статті 17 Закону з урахуванням технічної реалізації
4164
9 Грудня 2020

З 04.12.2020 року замовники мають зазначати інформацію по статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) з урахуванням нового технічного функціонала. Детальніше про основні зміни — у статті «Перші кроки до електронної тендерної документації та 8 важливих питань». У цій статті розберемо, як зазначати замовнику інформацію по кожному пункту частин 1 та 2 статті 17 Закону в електронних полях так званої електронної тендерної документації на прикладі майданчика Zakupki.prom.ua та в «паперовій» тендерній документації.

Пункт 1 частини 1 статті 17 Закону («паперова» тендерна документація)

Пунктом 1 частини 1 статті 17 Закону передбачено, що замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі.

Слід зазначити, що відповідно до частини 4 статті 17 Закону замовник не вимагає від учасників документів, що підтверджують відсутність...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.