Чотири важливих питання щодо електронізації статті 17 Закону

Анна Селютіна
3267
16 Грудня 2020
Чотири важливих питання щодо електронізації статті 17 Закону
3267
16 Грудня 2020

Із технічною реалізацією в електронній системі закупівель підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з частиною 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) у замовників виникає багато запитань, наприклад: чи обов’язково замовнику заповнювати електронні поля; чи потрібно дублювати вимоги щодо статті 17 Закону в «паперовій» тендерній документації; як встановлювати вимоги щодо частини 2 статті 17; як встановлювати вимоги до переможця процедури закупівлі; що робити з мовою, якою мають надаватися тендерні пропозиції учасників; як правильно заповнювати електронні поля? На ці та не тільки запитання ми вже для вас підготували відповіді у статтях «Перші кроки до електронної тендерної документації та 8 важливих питань» та «Інструкція щодо зазначення інформації по статті 17 Закону з урахуванням технічної реалізації».

У даній статті розглянемо такі питання: як замовнику встановлювати вимоги до субпідрядника та об’єднання учасників; що робити з учасником, який не виконав вимоги замовника; чи призведе до порушення незазначення інформації в електронній системі закупівель щодо статті 17 Закону.

Питання 1. Як та де встановити вимогу щодо підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі щодо субпідрядника

Відповідно до частини 7 статті 17 Закону, якщо учасник процедури...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.