Усе, що потрібно знати про уповноважену особу, або Організація закупівельної діяльності за новим Законом (частина II)

Крістіна Бєлякова
3060
9 Квітня 2020
СПЕЦВИПУСК
Усе, що потрібно знати про уповноважену особу, або Організація закупівельної діяльності за новим Законом (частина II)
3060
9 Квітня 2020

У випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» № 2 (101) за лютий 2020 року ми детально розглядали особливості залучення уповноваженої особи до організації закупівельної діяльності за новою редакцію Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). У даній публікації пропоную детально зупинитися на необхідній кількості уповноважених осіб, їхніх завданнях та рішеннях.

Необхідна кількість уповноважених осіб: як визначитися?

Як ви вже зрозуміли, законодавець дозволяє множинність уповноважених осіб, тобто в замовника може бути визначено одну уповноважену особу, дві, три і більше. Так, відповідно до ч. 3 статті 11 нового Закону замовник має право призначити декількох уповноважених осіб (за умови, що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель).

Зазначу, що законодавець, надавши право замовникові призначати уповноважених осіб у кількості більше однієї, не обмежив замовника в максимально допустимій граничній кількості уповноважених осіб. Зрозуміло, що замовник тут повинен послуговуватися принципом розумності й доцільності. Уповноважену особу (осіб) визначають/призначають за рішення керівника замовника.

Так, для розрахунку кількості уповноважених осіб можна використовувати калькулятор уповноважених осіб, розроблений Київською школою економіки під егідою Мінекономіки. Він надає можливість...

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель