Строки звернення до замовника в період уточнення

Редакція
1921
1 Березня 2021
Строки звернення до замовника в період уточнення
1921
1 Березня 2021

Період уточнень у закупівлях перш за все характеризується можливістю учасника після аналізу тендерної документації / документації / оголошення про проведення спрощеної закупівлі через електронну систему закупівель звернутися безпосередньо до замовника в разі, наприклад, двозначного тлумачення певної вимоги, відповідно, для її конкретизації з метою уникнення відхилення тендерної пропозиції / пропозиції чи виявлення прямого порушення Закону України «Про публічні закупівлі» з метою внесення замовником змін до тендерної документації / документації / оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Але щоб звернутися до замовника, необхідно не пропустити строків…

Отож, не будемо недооцінювати проміжок часу для звернення до замовника в період уточненнята зобразимо такі строки на Рисунку 1.

Рис.1

Звертаємо вашу увагу на той факт, що Законом про закупівлі передбачено, що рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюють протоколом. Тож розгляд звернення учасника, обговорення відповіді на таке звернення та прийняття остаточного рішення щодо оприлюднення в електронній системі закупівель відповіді уповноважена особа та / або тендерний комітет має відображати в протоколі. Необхідні приклади протоколів ви завжди можете знайти в розділі «Зразки документів» на порталі RADNUK.COM.UA!

Строки в публічних закупівлях

Усі закупівельні строки в одному місці

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО