Як підготувати дефектний акт замовнику, в якого немає для цього власних фахівців

Любава Стефанюк
1301
30 Серпня 2021
Як підготувати дефектний акт замовнику, в якого немає для цього власних фахівців
1301
30 Серпня 2021

Як відомо, замовнику, який оголошує закупівлю на виконання робіт чи послуг з поточного ремонту, в тендерній документації / оголошенні про проведення спрощеної закупівлі потрібно, зокрема, детально описати, які саме роботи підлягають виконанню, вказати їх обсяги, та надати інформацію про матеріали, які при цьому слід буде використовувати.

І якщо під час закупівлі робіт для формування технічного завдання замовник користується розробленою на його замовлення проєктною та кошторисною документацією, то у випадку закупівлі поточних ремонтів та окремих видів капітальних ремонтів (на об’єктах з незначними наслідками (СС1), пов’язаних виключно з поліпшенням експлуатаційних показників) для подання у складі тендерної документації / оголошення про проведення спрощеної закупівлі в якості технічної специфікації йому потрібно буде самостійно підготувати та надати дефектний акт.

У ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 наведений зразок форми такого дефектного акта для надання в якості технічного завдання лише під час закупівлі окремих видів капітальних ремонтів, проте використовувати цю форму замовник за бажанням може й у випадку закупівлі поточних ремонтів. Форму дефектного акта можна завантажити і на порталі RADNUK.COM.UA з статті «Дефектний акт: для кого та для чого (наводимо зразок)».

Щодо порядку його підготовки та затвердження, то жодних окремих вимог чи правил законодавство не містить, окрім того, що затвердження дефектного...

Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти
Закупівля робіт

Публікації, тематикою яких особливості здійснення закупівель робіт