Зразки документів для проведення переговорної процедури у разі надзвичайної ситуації

Ганна Довгая
1222
25 Жовтня 2021
Зразки документів для проведення переговорної процедури у разі надзвичайної ситуації
1222
25 Жовтня 2021

У цій статті ви дізнаєтесь, що таке надзвичайна ситуація, як її застосувати у разі проведення переговорної процедури закупівлі, та отримаєте зразки відповідних документів.

«Буква закону»

Відповідно до абзацу 2 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі виникнення особливих економічних чи соціальних обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення тендеру. З даної норми слідує, що нагальна потреба у здійсненні закупівлі:

  1. пов’язана з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та / або природного характеру;
  2. унеможливлює дотримання замовником строків для проведення тендеру (відкритих торгів / торгів з обмеженою участю / конкурентного діалогу).

Важливо: у разі проведення переговорної процедури закупівлі на підставі абзацу 2 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону замовник має право провести скорочену переговорну процедуру закупівлі та укласти договір про закупівлю не раніше ніж через 5 календарних днів та не пізніше 20 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю (частини 7–8 статті 40 Закону).

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 2 Кодексу цивільного захисту...

Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу