Варіанти дій замовника для закупівлі природного газу від 200 тис. грн на опалювальний сезон 2021–2022 років

Анна Селютіна
729
25 Жовтня 2021
Варіанти дій замовника для закупівлі природного газу від 200 тис. грн на опалювальний сезон 2021–2022 років
729
25 Жовтня 2021

Порядок взаємодії з ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”» під час укладання договору про постачання природного газу змінюється майже щодня. У цьому матеріалі проаналізуємо варіанти дій замовників для укладання договорів про постачання природного газу, якщо вартість предмета закупівлі перевищує 200 тис. грн.

Якщо вартість предмета закупівлі на рік дорівнює або перевищує 200 тис. грн, замовник проводить відкриті торги або переговорну процедуру закупівлі.

Варіант № 1 — проведення переговорної процедури закупівлі на підставі абзацу 4 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону (якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі розірвання договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендеру, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника. Застосування переговорної процедури закупівлі в такому випадку здійснюється за рішенням замовника щодо кожного тендеру)

Замовник має право укласти договір про постачання природного газу з будь-яким постачальником в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини учасника (договору про закупівлю з усіма змінами), шляхом проведення переговорної процедури закупівлі. Головними умовами застосування переговорної процедури закупівлі є:

  • нагальна потреба;
  • проведення тендеру (до, або під час, або після проведення переговорної процедури закупівлі);
  • вартість укладеного за результатами проведеної...
Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу