Види аукціонів у малій приватизації

Ольга Герасіна
648
29 Січня 2020
СПЕЦВИПУСК
Види аукціонів у малій приватизації
648
29 Січня 2020
 1. Що таке мала приватизація.
 2. Які є види аукціонів у малій приватизації.
 3. Аукціон з умовами або без умов.
 4. Аукціон зі зниженням стартової ціни.
 5. Електронний аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (голландський аукціон).

Мала приватизація – це продаж підприємств, споруд, автомобілів, пакетів акцій, ділянок, що належать державі. Вартість об’єктів становить до 250 млн грн.

Мала приватизація дозволяє будь-кому купити майно у держави, відкрити свою справу, створити нові робочі місця та поповнити державний бюджет коштами, які підуть на освіту, дороги, армію, здоров’я населення.

Проведення аукціону у малій приватизації трохи відрізняється від звичайного аукціону. Передбачається система з трьох аукціонів. Кожний наступний аукціон оголошується автоматично, але тільки за умови, якщо попередній аукціон не відбувся.

Спочатку іде перший аукціон- Аукціон з умовами або без умов

Кількість учасників – не менше 2-ох.

Аукціон стартує з ціни, яку визначив орган приватизації. Ця ціна вважається за 100%. Аукціон проводиться на підвищення ціни та складається з 3-х раундів. В кожному раунді кожний учасник має 3 хвилини на реєстрацію ставки. Перемагає той, хто дав найбільшу цінову пропозицію.

У випадку, якщо на аукціон прийшов лише 1 учасник, то такий аукціон вважається таким, що не відбувся, формується протокол аукціону. Орган приватизації має 5 робочих днів (з дня наступного за днем формування...

ProZorro продажі

Окремий розділ, який не має прямого відношення до здійснення замовниками закупівель, адже призначення системи ProZorro.Продажі — це продаж та оренда державного майна за допомогою електронного аукціону.

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель