Електронні аукціони з продажу необробленої деревини, як експериментальний проект

Наталія Шокодько
427
22 Квітня 2020
СПЕЦВИПУСК
Електронні аукціони з продажу необробленої деревини, як експериментальний проект
427
22 Квітня 2020

За чотири роки успішної роботи системи ДП «Прозорро.Продажі» організатори торгів отримали понад 24 мільярди гривень доходів. Серед найбільших продавців  – Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Фонд державного майна України, Держгеонадра, Укрзалізниця. З 01 лютого до переліку організаторів до лучилися і різні лісові господарства України.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини» від 04 грудня 2019 року № 1178 (далі – Постанова №1178) встановлено, що із  01 лютого 2020 року до 01 квітня 2021 окремі партії необробленої деревини потрібно реалізовувати через електронні аукціони, адміністратором яких визначено ДП «Прозорро.Продажі».

«Принципово новий підхід щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини полягає у повній відкритості процесу. Тож, спостерігати за ходом аукціону з необробленої деревини на Прозорро.Продажі, як і брати участь у ньому, можуть усі бажаючі. Перші мають можливість контролювати чесність та неупередженість торгів, другі – виграти у торгах, де існує здорова та відкрита конкуренція.

Значна кількість акредитованих майданчиків, одним із яких є і – Українська універсальна біржа, дозволяє залучити до участі в аукціоні якомога більше покупців та збільшити ціну на товар. Тож завдяки Прозорро.Продажі обсяги реалізації необробленої деревини зростуть в рази», — прогнозує директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий.

Під експериментальний...

ProZorro продажі

Окремий розділ, який не має прямого відношення до здійснення замовниками закупівель, адже призначення системи ProZorro.Продажі — це продаж та оренда державного майна за допомогою електронного аукціону.

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель