Наглядова рада Prozorro.Продажі

Ольга Герасіна
1237
29 Квітня 2020
СПЕЦВИПУСК
Наглядова рада Prozorro.Продажі
1237
29 Квітня 2020
 1. Що таке наглядова рада
 2. Склад наглядової ради
 3. Права членів наглядової ради
 4. Обов’язки членів наглядової ради

Система Prozorro.Продажі має свою наглядову раду, якій на початку 2020 року виповнилось рік.

Наглядова рада – це не інструмент сили та тиску, це найкращий інструмент корпоративного управління. Це дієвий інструмент взаємодії самої системи Prozorro.Продажі та міністерства. Це механізм підвищення довіри до системи електронних аукціонів. Це надійний партнер, який допомагає покращити роботу системи Prozorro.Продажі, допомагає швидко реагувати на нові виклики та питання, робить її успішною, прогнозованою та прозорою.

Завдяки злагодженій роботі справжніх професіоналів заробіток держави збільшився до 23 млрд грн.

До складу наглядової ради увійшли: Максим Нефьодов, Ілля Михайлов, Надія Васильєва, Дмитро Крепак, Дмитро Сенниченко. Члени наглядової ради обираються терміном на три роки.

Максим Нефьодов – голова Державної митної служби, в минулому перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі, ідеолог системи ProZorro.

Ілля Михайлов – голова наглядової ради Prozorro.Продажі, заступник директора департаменту консолідованого продажу активів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Надія Васильєва – заступник Генерального директора ДП Укроборонпрому, співзасновник Digital Transformation Institute, в минулому генеральний директор українського офісу Microsoft.

Дмитро Крепак – в.о.голови регіону СНД та південно-східної Європи, Голова представництва в Україні компанії VISA Inc.

Дмитро Сенниченко – голова Фонду державного майна України, в минулому незалежний член наглядових рад підприємств з іноземними інвестиціями в Україні, керуючий директор Jones Lang LaSalle в Україні, директор розвитку бізнесу в СНД, директор з управління нерухомим майном та інфраструктурою ПАТ «Укрпошта».

Наглядова рада проводить планові, не менше ніж один раз на квартал, та позапланові засідання, які скликаються у будь-який час з ініціативи будь-якого члена ради. Засідання проводиться при присутності всіх членів ради або за присутності більшої половини членів ради. Голосування проводиться при особистій присутності членів ради або шляхом заочного голосування.

Права членів наглядової ради:

 • отримувати та ознайомлюватися з інформацією та всіма документами, крім тих, що становлять державну таємницю, про Підприємство;
 • скликати позачергово наглядову раду, вносити пропозиції до порядку денного засідання ради;
 • подавати зауваження щодо рішень ради. Зауваження подаються у письмовій формі.

Обов’язки членів наглядової ради:

 • голосувати з усіх питань порядку денного засідання ради;
 • висловлювати свою думку, надавати консультацію у разі розгляду питань, за які члени ради не мають права голосувати;
 • завчасно повідомляти про неможливість участі в засіданні ради;
 • діяти в рамках закону, не перевищуючі своїх повноважень.

Усі члени наглядової ради несуть повну відповідальність за збитки, які були нанесені Підприємству через їх дії або бездіяльність.

Наглядова рада це важливий інструмент та складова успіху системи Prozorro.Продажі.

ProZorro продажі

Окремий розділ, який не має прямого відношення до здійснення замовниками закупівель, адже призначення системи ProZorro.Продажі — це продаж та оренда державного майна за допомогою електронного аукціону.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО