Мала приватизація

Ольга Герасіна
493
24 Грудня 2019
Мала приватизація
493
24 Грудня 2019
 1. Що таке Мала приватизація
 2. Що можна купити та чому цього не можна було зробити раніше
 3. Як продавати на аукціонах
 4. Досягнення Малої Приватизації
 5. Чи може бізнес заробити з Prozorro.Продажі?

Чи може в Україні держава чесно та ефективно продавати об’єкти? Чи можуть люди чесно та вигідно купити будь-який об’єкт у держави?

На ці питання може відповісти Prozorro.Продажі. І відповідь буде позитивною.

В Україні в системі Prozorro.Продажі стартував проект Мала приватизація, який включає продаж державних підприємств, ділянок, споруд, пакетів акцій компаній вартістю до 250 млн грн. Об’єкт виставляється на аукціон в системі Prozorro.Продажі та доступний учасникам зі всієї країни через авторизовані майданчики, такі, наприклад, як playtender.com.ua. Кошти від продажу об’єкту ідуть до бюджету. Після продажу об’єкту бізнес отримує розвиток своєї справи, держава отримує прибуток, нові робочі місця, нові податки.

Чому ж не можна було раніше купити будь-який об’єкт у держави?

Насправді, можна було, але як і в державних закупівлях, державні продажі були, як кажуть, «для своїх», звичайним людям заважала бюрократія, корупція та не оприлюднення будь-яких подробиць продажу об’єкту (що, коли та за скільки продають).

Як державі вигідно та швидко продати об’єкт?

Держава може продавати великі та малі об’єкти, наприклад, готель чи гараж, об’єкт, який тільки-но перестав приносити користь, та такий, що потребує капітального ремонту....

ProZorro продажі

Окремий розділ, який не має прямого відношення до здійснення замовниками закупівель, адже призначення системи ProZorro.Продажі — це продаж та оренда державного майна за допомогою електронного аукціону.

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель