Товари, що повинні закуповуватись через каталог Прозорро Маркет

Ганна Довгая
2302
18 Червня 2024
Товари, що повинні закуповуватись через каталог Прозорро Маркет
2302
18 Червня 2024

У період воєнного стану замовники закуповують, дотримуючись вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.

Вищезазначеним законодавством встановлена обов’язковість здійснення закупівель певних товарів через електронний каталог Прозорро Маркет, про це ми детально писали в статті «Кому та що потрібно закуповувати в Прозорро Маркет».

Щоб не заплутатись та випадково не порушити вимог чинного законодавства, редакцією порталу «Радник у сфері публічних закупівель» розроблено спеціальний інструмент «Перелік товарів, які необхідно купувати в електронному каталозі Prozorro Market»:

Користуватись інструментом від Радника дуже просто! Достатньо скористатись пошуковим полем, почавши вводити найменування товару, який ви хочете перевірити на предмет того, чи є обов’язок закуповувати його через Прозорро Маркет.

Крім цього, ви маєте можливість користуватись поділом на необхідні вам підрозділи: лікарські засоби; медичні вироби; продукти харчування; шкільні автобуси.

Натиснувши на плюсик, ви отримаєте детальний перелік товарів, що розміщені в цьому розділі та які є обов’язковими до закупівлі через електронний каталог Прозорро Маркет.

Наприклад, нам потрібно купити вершкове масло, і в нас є сумніви щодо того, проводити відкриті торги чи обов’язково використовувати електронний каталог. Заходимо в інструмент від Радника та вибираємо категорію «Продукти харчування». Відразу помічаємо «Вершкове масло» та отримуємо пояснення:

Користуйтесь усіма можливостями порталу RADNUK.COM.UA, щоб ще якісніше та швидше виконувати закупівельні завдання!

Прозорро Маркет

У цій категорії знайдете статті, що висвітлюють тему закупівель через Прозорро Маркет.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО