Мінекономіки оприлюднило нову редакцію Закону України «Про публічні закупівлі»!

Редакція
2085
18 Жовтня 2023
Мінекономіки оприлюднило нову редакцію Закону України «Про публічні закупівлі»!
2085
18 Жовтня 2023

16.10.2023 Мінекономіки оприлюднило проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та інших законів України щодо вдосконалення публічних закупівель».

Повідомляється, що законопроєкт розроблений з метою забезпечення подальшого розвитку та покращення існуючої в Україні системи публічних закупівель (з урахуванням потреб відновлення руйнувань, спричинених повномасштабним вторгненням країни-агресора, забезпечення проведення ефективних публічних закупівель, зокрема в післявоєнний період, у тому числі із застосуванням електронного каталогу та динамічних систем закупівель, розвитку та підтримки конкурентного середовища у сфері публічних закупівель та вітчизняного виробництва), а також забезпечення виконання міжнародних зобов’язань України у сфері публічних закупівель.

Увага! Зауваження та пропозиції до законопроєкту приймаються впродовж одного місяця з дати оприлюднення проєкту (16.10.2023) на адреси:

  • Міністерство економіки України: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2 або на адресу електронної пошти: dkruts@me.gov.ua
  • Державна регуляторна служба України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 або на адресу електронної пошти: inform@drs.gov.ua.

Редакція порталу Радник підтримує кожного дотичного до сфери закупівель. Ми впевнені, що з будь-якими закупівельними змінами ми впораємось разом та без порушень! Тож, не хвилюйтесь, читайте законопроєкт та у разі наявності пропозицій надавайте їх за вказаними вище адресами.

Цікавими для вас можуть бути такі статті:

Проєкти НПА

Саме тут закупівельна спільнота дізнається про зміни в нормативно-правових актах, які стосуються публічних закупівель та які плануються до затвердження Урядом.