Найпоширеніші порушення замовника у 2023 році: версія АМКУ

Катерина Плашенко
1022
21 Березня 2024
Найпоширеніші порушення замовника у 2023 році: версія АМКУ
1022
21 Березня 2024

Типові порушення замовника у 2023 році за версією АМКУ. АМКУ оприлюднив звіт за 2023 рік, у якому, зокрема, зазначив основні порушення, яких припускаються замовники під час здійснення публічних закупівель. Детальніше — у статті.

Антимонопольний комітет України (далі — АМКУ) оприлюднив звіт-2023, у якому, зокрема, зазначені найбільш поширені порушення, вчинені замовниками під час закупівель у 2023 році. Після аналізу звіту АМКУ за 2023 рік радимо звернути увагу на основні порушення, вчинені замовниками під час закупівель, та не припускатися подібних помилок у роботі.

  1. Надання замовником переможцю торгів можливості усунення невідповідностей, які належать до технічної специфікації та / або відсутності забезпечення тендерної пропозиції.

    З рішеннями АМКУ в цій частині можете ознайомитися у статтях «Надання 24 години на виправлення помилок: звертаємо особливу увагу на підтвердження технічних, якісних, кількісних та інших характеристик», «Добірка рішень АМКУ щодо технічної частини та 24 годин на виправлення», «Забезпечення тендерної пропозиції та норма „24 години на виправлення“: практика АМКУ».
  2. ...
Практика АМКУ

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО