Потрібно кожного разу складати протокол про оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи?

Ганна Довгая
706
7 Червня 2024
Потрібно кожного разу складати протокол про оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи?
706
7 Червня 2024

Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, та Закон України «Про публічні закупівлі» не зобов’язують замовника складати протокол про оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

Чи фіксувати такі дії в протоколі, особа, яка відповідає за закупівлі, вирішує самостійно, зокрема з огляду на локальні документи замовника. Це обумовлено тим, що хоч законодавство не зобов’язує складати протокол у такому випадку, на внутрішньому рівні замовник може встановити такий обов’язок (наприклад, у Положенні про УО/Методиці взаємодії структурних підрозділів тощо).

Ми рекомендуємо одразу при затвердженні річного плану про таку закупівлю в протоколі вказувати інформацію щодо звітування. Ось приклад протоколу про затвердження РП (змін до РП) щодо звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

Більше — в е-книзі «Зведений перелік протоколів (рішень) уповноваженої особи під час здійснення закупівель»:

...

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО