Закупівля послуг з організації харчування дітей: актуальні питання та доцільні відповіді

Редакція
250
11 Листопада 2021
Закупівля послуг з організації харчування дітей: актуальні питання та доцільні відповіді
250
11 Листопада 2021

У сфері закупівель послуг з організації дитячого харчування відбулись чергові зміни. Так, останніми роками виникало чимало питань, скарг, обговорень щодо цього, в тому числі в частині застарілого законодавства, яке не змінювалось більше 15 років. Новим кроком до вирішення проблемних питань стало прийняття постанови Кабінету Міністрів України № 305 від 24.03.2021 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (далі — Постанова № 305), якою з 01.09.2021 скасовано чинність «попередника» — постанови Кабінету Міністрів України № 1591 від 22.11.2004 «Про затвердження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (далі — Постанова № 1591).

Коротко про основне

Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджений Постановою № 305, визначає принципи планування та механізм організації харчування здобувачів освіти / дітей у закладах дошкільної освіти, закладах загальної середньої освіти та інших закладах освіти, що провадять освітню діяльність на певному рівні (рівнях) повної загальної середньої освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку з метою створення безпечного, здорового освітнього середовища та безпечних умов для оздоровлення та відпочинку.

Так,  громадськість уже давно наполягала на запровадженні нових норм дитячого харчування, на перегляді продуктових наборів, страв тощо, зокрема й...

Планування закупівель

Публікації щодо особливостей планування надпорогових та допорогових закупівель