Що змінилося для замовників в частині отримання фінансових послуг банківських установ?

Олена Жадан
839
3 Серпня 2021
Що змінилося для замовників в частині отримання фінансових послуг банківських установ?
839
3 Серпня 2021

З 26.06.2021 до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) внесено ряд змін, зокрема щодо закупівлі послуг фінансових / банківських установ. У цій статті розкриємо суть таких послуг та з’ясуємо, як нововведення законодавства вплинуть на закупівельну діяльність замовників.

У чому полягають основні зміни?

Частиною 5 статті 3 Закону визначено перелік предметів закупівлі, на які не поширюється дія цього Закону. Серед таких предметів закупівлі є фінансові послуги та послуги фінансових установ, однак не всі без виключення. Законом України «Про внесення змін до Закону України „Про публічні закупівлі“ та інших законів України щодо вдосконалення системи функціонування та оскарження публічних закупівель» № 1530-IX від 03.06.2021 введено в дію з 26.06.2021 певні зміни. Для ознайомлення розглянемо порівняння двох редакцій Закону щодо фінансових послуг та послуг фінансових установ (Таблиця).

Таблиця

Редакція Закону, що діяла до 26.06.2021Редакція Закону після внесення змін, які набрали чинності 26.06.2021Примітки
3) фінансові послуги, що надаються у зв’язку з емісією, купівлею, продажем або передачею цінних паперів чи інших фінансових інструментів3) фінансові послуги, що надаються у зв’язку з емісією, купівлею, продажем або передачею цінних паперів чи інших фінансових інструментів.

Для цілей цього Закону термін...
Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель