Перевіряємо відповідність даних у документах, які підтверджують проведення процедур закупівель

Олена Жадан
1799
8 Квітня 2020
СПЕЦВИПУСК
Перевіряємо відповідність даних у документах, які підтверджують проведення процедур закупівель
1799
8 Квітня 2020

Неухильне дотримання розпорядниками бюджетних коштів вимог щодо оформлення документів у сфері публічних закупівель є запорукою зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни, впевненості в тому, що бюджетні зобов’язання будуть зареєстровані та оплату за договорами про закупівлю здійснено своєчасно. Розглянемо, як мають відображатися дані у документах, які підтверджують проведення процедур закупівель, щоб органи Казначейства прийняли їх на реєстрацію бюджетних зобов’язань, а також порядок дій замовника у разі виявлення технічних помилок у документах.

Основні вимоги Казначейства щодо оформлення документів для реєстрації бюджетних зобов’язань та здійснення оплати. Заходи впливу за порушення

Казначейське обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів передбачає етап реєстрації бюджетних зобов’язань, які виникли внаслідок розміщення замовлення, придбання товару, послуги чи здійснення інших аналогічних операцій протягом бюджетного періоду, зокрема, укладення договорів про закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922).

Для того щоб органи Казначейства зареєстрували бюджетні зобов’язання та здійснили оплату за договорами про закупівлю, документи розпорядників та одержувачів бюджетних коштів (далі — замовників), які підтверджують проведення процедур закупівель, повинні бути оформлені належним чином та з дотриманням вимог законодавства.

Інакше, якщо документи подані замовниками не...

Конкурентні процедури

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг за процедурами публічних закупівель