Коли частка «не» може стати причиною для відхилення учасника…

Ганна Довгая
1193
20 Вересня 2020
Коли частка «не» може стати причиною для відхилення учасника…
1193
20 Вересня 2020
Рішення № 11885-р/пк-пз від 16.06.2020, оголошення № UA-2020-04-29-001603-b 

Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету від 25.05.2020 № 10 підставою відхилення Пропозиції Скаржника було: «тендерна пропозиція учасника не відповідає вимогам статті 17 Закону (інформація щодо учасника відкрита ліквідаційна процедура п. 8 ч. 1 ст.17 Закону)». Скаржник не погоджується з огляду на наступне.

Позиція скаржника

Скаржник зазначає, що згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.

Стосовно Скаржника, за його твердженням не відкрита ліквідаційна процедура. Ця інформація міститься в відкритих державних реєстрах і Замовник має вільний доступ до неї та зобов’язаний перевірити її самостійно .

Твердження Замовника про невідповідність пропозиції учасника ґрунтуються на помилковому (з точки зору української мови) трактуванні фрази «учасник не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура, тобто Учасник має на...

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання