Період кваліфікації в допороговій закупівлі

Катерина Плашенко
591
7 Квітня 2021
Період кваліфікації в допороговій закупівлі
591
7 Квітня 2021

У попередніх статтях «Алгоритм участі в допороговій закупівлі», «Період уточнення інформації в допороговій закупівлі» «Подання пропозицій у допороговій закупівлі» та «Електронний аукціон у допороговій закупівлі» на порталі RADNUK.COM.UA ми розглянули загальний алгоритм участі в допороговій закупівлі; розібрали вимоги замовника в оголошенні про проведення допорогової закупівлі, які потребують першочергової уваги; дослідили, навіщо потрібен період уточнення інформації, як звертатися до замовника із питанням та / або вимогою; ознайомилися з механізмом електронного аукціону; дізналися, як підготуватися до аукціону та яку стратегію поведінки обрати.

Продовжуючи вивчення допорогової закупівлі, у цій статті розглянемо наступний етап допорогової закупівлі — період кваліфікації (розгляд пропозицій учасників (визначення переможця / відхилення пропозиції)).

Що таке період кваліфікації?

Період кваліфікації — термін, протягом якого замовник розглядає пропозиції учасників, встановлюючи їх відповідність вимогам, зазначеним в оголошенні про проведення допорогової закупівлі.

За результатами розгляду пропозицій учасників замовник або відхиляє пропозицію, або обирає переможця допорогової закупівлі. Період розгляду пропозицій учасників розпочинається автоматично після завершення електронного аукціону, тобто електронна система закупівель (далі — ЕСЗ / система) розкриває дані про всіх учасників, і з’являється доступ до документів, які надані учасниками у складі пропозицій. Ця інформація стає...

Допорогова / спрощена закупівля

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників