Алгоритм проведення спрощеної закупівлі до 50 тис. грн згідно з наказом ДП «Прозорро» № 10

Катерина Плашенко
884
27 Липня 2022
Алгоритм проведення спрощеної закупівлі до 50 тис. грн згідно з наказом ДП «Прозорро» № 10
884
27 Липня 2022

У матеріалі «Різниця між спрощеною за наказом ДП «Прозорро» № 10,  спрощеною за Постановою № 169  та спрощеною за Законом»  ми розібрали три варіації спрощеної закупівлі в наглядній таблиці.

У цій статті пропонуємо вам алгоритм проведення спрощеної закупівлі відповідно до наказу Державного підприємства «Прозорро» від 19.03.2019 № 10 «Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України „Про публічні закупівлі“» (далі — Наказ ДП «Прозорро» № 10).

Нюанси спрощеної закупівлі за Наказом ДП «Прозорро» № 10

Наказом ДП «Прозорро» № 10 затверджено Інструкцію про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Інструкція).

Відповідно до частини 2 Інструкції замовники в разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, або на які не поширюється дія Закону, а також незамовники в розумінні цього ж Закону при закупівлях на будь-які суми для вибору постачальника товарів, надавача послуг чи виконавця робіт можуть використовувати електронну систему...

Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти
Спрощена закупівля та до 50 тис. грн

Публікації, що стосуються будь-яких питань придбання товарів, робіт та послуг на так звані допорогові суми, тобто вартість яких є нижчою 200 тис. грн для товарів і послуг та нижче 1 млн. грн для робіт (звичайні замовники), або вартість яких є нижчою 1 млн. грн для товарів і послуг та нижче 1,5 млн. грн для робіт, якщо йдеться про спецзамовників