Тижневий БУМ. На замітку про продовження дії договорів на 20 %

Ганна Довгая
1973
20 Листопада 2020
Тижневий БУМ. На замітку про продовження дії договорів на 20 %
1973
20 Листопада 2020

З наближенням новорічних свят постає все більше питань не тільки щодо роботи й аби ви не засмучувались, щодо певних законодавчих обмежень вихідного дня, готуємось разом до завершення бюджетного року з порталом RADNUK.COM.UA та відзначимо таке:

  1. Внести зміни можна лише до чинного договору, а тому додаткову угоду про продовження дії договору на наступний рік слід укладати ще в поточному році — поки не закінчився строк дії договору про закупівлю. Погоджуєтесь? Таку саму думку висвітлює кандидат юридичних наук Анастасія Матвійчук у статті «Чотири з половиною умови правомірного продовження дії договору про закупівлю на 20 %».
  2. У разі публікації звіту про виконання договору про закупівлю договір є завершеним, і в нього неможливо внести зміни, зокрема щодо продовження його строку дії. Тому якщо замовник розуміє, що наприкінці року може виникнути потреба укласти додаткову угоду на 20 %, звіт про виконання договору про закупівлю публікувати не варто. Потрібне бачення Уповноваженого органу? Читайте у статті «Правильне завершення договору — вдалий початок року».
  3. Внесення змін та доповнень до договорів про закупівлю відбувається за допомогою оформлення додаткових угод. При цьому потрібно мати на увазі, що 20 % відраховують не від обсягу товару, що закуповують, а від загальної суми, визначеної в початковому договорі. Необхідно більш розлого? Читайте у статті «Чи можна продовжити строк дії договору по універсальній послузі на 20 %?».

Зважайте, що за безпідставне внесення змін до істотних умов договору про закупівлю тепер посадовим особам замовника загрожує штраф у розмірі 25 500–51 000 грн. Будьте обачні та залишайтесь із порталом RADNUK.COM.UA!

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.