Шпаргалка щодо обов’язку оприлюднення внесених змін до договорів у публічних закупівлях

Ганна Довгая
594
19 Липня 2022
Шпаргалка щодо обов’язку оприлюднення внесених змін до договорів у публічних закупівлях
594
19 Липня 2022

У Законі України «Про публічні закупівлі» чорним по білому написано, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 41 Закону, — протягом трьох робочих днів з дня внесення змін.

А як щодо договорів про COVID-закупівлі? Чи воєнних договорів? Редакція порталу RADNUK.COM.UA розібралась з усіма цими питаннями та сформувала для вас шпаргалку щодо обов’язку оприлюднення внесених змін до договорів тих видів, з якими замовники щоденно стикаються у закупівельній роботі.

Нагадаємо, що у статті «На яких умовах можна вносити зміни до договорів про закупівлю та договорів під час воєнного стану» ми детально розібрали різницю між договором про закупівлю й прямим договором, а також сформували приклад договору про закупівлю товару за Постановою № 169.

Додатково читайте досі актуальну статтю «Готувати протокол у разі внесення змін до договору про закупівлю обов’язково! Чи ні?» та користуйтесь переліком корисних посилань щодо внесення змін до договору про закупівлю.

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.