Приклад додаткової угоди на підставі пункту 7 частини 5 статті 41 Закону

Ганна Довгая
599
31 Травня 2021
Приклад додаткової угоди на підставі пункту 7 частини 5 статті 41 Закону
599
31 Травня 2021

Законом України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) заборонено вносити зміни до істотних умов договору про закупівлю, крім випадків, що вичерпно наведені в частині 5 статті 41 Закону. У цій статті закцентуємо увагу на пункті 7 частині 5 статті 41 Закону, а саме:

«зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни».

Тобто замовник, за умови встановлення у проєкті договору про закупівлю порядку зміни ціни, може визначити, що зміни можуть бути внесені, зокрема, на підставі:

  • інформації органу державної статистики індексу споживчих цін та / або
  • зміни курсу іноземної валюти та / або
  • зміни біржових котирувань та / або
  • зміни показників Platts та / або
  • зміни показників ARGUS та / або
  • зміни регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю.

За інформацією Мінекономіки у листі від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06, статтею 14 Податкового кодексу України визначено, зокрема, що Platts — міжнародна, глобальна уніфікована система інформаційного моніторингу за динамікою ринку та ціноутворенням у галузі добувної та паливно-енергетичної промисловості.

Показники Platts — індекси, що...

Договір про закупівлю

Публікації про роль договору у закупівлях, зокрема, про особливості укладення, виконання, зміни, розірвання договору та ін.