Форми, якими Ви можете безкоштовно скористатися та провести закупівлі необхідні для здійснення заходів згідно затвердженого Постановою № 225 переліку.

Редакція
2500
24 Березня 2020
СПЕЦВИПУСК
Форми, якими Ви можете безкоштовно скористатися та провести закупівлі необхідні для здійснення заходів згідно затвердженого Постановою № 225 переліку.
2500
24 Березня 2020

Шановні Замовники, ми розуміємо як важливо для Вас швидко здійснювати закупівлі для протидії COVID-19.

Для того щоб хоч якось спростити Ваш непростий закупівельний процес, ми згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 225 (далі – Постанова № 225), яка регулює порядок проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України, розробили форми, якими Ви можете безкоштовно скористатися та провести закупівлі необхідні для здійснення вище наведених заходів згідно затвердженого Постановою № 225 переліку.

Сподіваємося, що вони стануть Вам у нагоді. Бережіть себе та дбайте про оточуючих.

  1. Приклад Протоколу затвердження РП+запрошення
  2. Приклад Запрошення
  3. Приклад Протоколу переговорів
  4. Приклад Протоколу звіту про укладений договір

Приклад Наказу про призначення Уповноваженої замовником особи на проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України (далі Уповноважена замовником особа).

COVID-19

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час карантину пов'язаного з COVID-19