До уваги оборонців! При спрощеній не відкладайте розгляд пропозицій, оскільки можна не встигнути скористатися нормою «24 години»

Катерина Плашенко
457
25 Квітня 2024
До уваги оборонців! При спрощеній не відкладайте розгляд пропозицій, оскільки можна не встигнути скористатися нормою «24 години»
457
25 Квітня 2024

Спрощена закупівля для оборонців та норма «24 години». Чому державному замовнику не варто затягувати розгляд пропозиції при проведенні спрощеної закупівлі, читайте далі.

У період воєнного стану оборонні закупівлі здійснюються відповідно до Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (далі — Особливості № 1275).

Спрощена закупівля для оборонців та норма «24 години»

Виходячи з норм пункту 8 Особливостей № 1275, закупівлі товарів і послуг оборонного призначення, інших товарів і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. грн, робіт оборонного призначення та робіт для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 1,5 млн грн, можуть проводитись в порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом, в електронній системі закупівель.

...
24 години

Норма Закону України Про публічні закупівлі, яка дає змогу протягом 24 годин для виправити помилки учасником у деяких своїх документах.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО