Щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі навчального закладу освіти

Редакція
5143
16 Жовтня 2018
Щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі навчального закладу освіти
5143
16 Жовтня 2018

«Доброго дня. Допоможіть, будь ласка. У 2017 році було виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покрівлі навчального закладу освіти. Замовником виступив відділ освіти райдержадміністрації. Нинішнього ж, 2018-го, року у зв’язку з переходом в об’єднану територіальну громаду змінились назва відділу освіти (інший код ЄДРПОУ) та назва об’єкта (назва навчального закладу). Чи потрібно робити коригування проектно-кошторисної документації при зміні назв замовника та об’єкта для подальшого оголошення та проведення відкритих торгів на закупівлю робіт? Чи достатньо прикласти до тендерної документації рішення сесії та інші підтвердні документи про зміну назв? Дякую».

Добрий день. Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 № 45 «Про затвердження порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів» (далі — наказ № 45) завдання на проектування об’єктів будівництва складають з огляду на вимоги державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво». Їх затверджує замовник за погодженням із генпроектувальником (проектувальником).

Відповідно до пункту 8 наказу № 45 назва об’єкта будівництва за проектною документацією має відповідати завданню на проектування, не змінюватися на всіх стадіях проектування та відображати вид будівництва (нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація, капітальний ремонт) та його місце розташування.

Таким чином, замовникові потрібно вносити зміни до проектної документації щодо зміни назви об’єкта відповідно до чинних юридичних документів, що підтверджують такі зміни, та перезатвердити проектну документацію в порядку, визначеному відповідно до наказу № 45 та Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 560. А вже після внесених змін замовник може оголошувати процедуру закупівлі із зазначенням назви предмета закупівлі відповідно до порядку визначення предмета закупівлі робіт, зокрема беручи до уваги ДСТУ БД 1.1.-1. 2013 за об’єктом будівництва та показники 3–5 цифр державного класифікатора ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» і відповідно до положень Порядку визначення предмет закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 17.03.2016 № 454.

Детальніше зі статтями, які стосуються робіт, можна ознайомитися в статтях: «Зміни в містобудуванні: збільшення контролю за будівельниками чи вдосконалення містобудівної діяльності?» — випуск журналу № 4 (67) за квітень 2017 року, стор. 26–27; «Динамічна і тверда договірні ціни в будівельній галузі під час застосування тендерних процедур згідно із Законом України “Про публічні закупівлі” та ДСТУ Д.1.1- 1:2013 “Правила визначення вартості будівництва”» — випуск журналу № 5 (68) за травень 2017 року, стор. 25–26; «Як правильно провести тендер на роботи строком виконання більш ніж один рік та зареєструвати договір у Казначействі» — випуск журналу № 8 (71) за серпень 2017 року, стор. 28–30; «Чи можна змінювати вартість договору, якщо зросла заробітна плата?» — випуск журналу № 9 (84) за вересень 2018 року, стор. 28–32.

Групи закупівель

Публікації щодо практики закупівель згруповані з акцентом на певну сферу закупівель (галузь / специфіку предмета закупівлі)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО