Оренда державного та комунального майна на Прозорро.Продажі

Наталія Шокодько
1417
6 Липня 2020
СПЕЦВИПУСК
Оренда державного та комунального майна на Прозорро.Продажі
1417
6 Липня 2020

Наповнення місцевих та державного бюджетів,  створення прозорого та доступного для усіх процесу передачі в оренду державного та комунального майна, а інформацію про це відкритою покликаний новий Закон України «Про оренду державного та комунального майна» № 157-IX від 3 жовтня 2019 року. Із 1 лютого 2020-го він уже вступив у дію, проте на практиці ні орендодавці, ні орендарі не могли ним скористатися через відсутність Порядку передачі.

Все ж таки, 3 червня Уряд ухвалив та оприлюднив довгоочікуваний Порядок передачі в оренду державного та комунального майна (затверджений постановою Кабінету Міністрів України  від 3 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна»).

Отже, уже незабаром нові цікаві об’єкти для оренди можна буде знайти на електронному майданчику Української універсальної біржі. Отож,  у статті більш детально розглянемо нововведення у сфері оренди державного та комунального майна.

Нове у Законі України «Про оренду державного та комунального майна»

Перше і головне нововведення Закону України «Про оренду державного та комунального майна» це те, що відтепер усе, що знаходиться на балансі державних та комунальних підприємств, державних та місцевих органів влади, Національної та галузевих академій наук тощо, передаватимуть в оренду тільки через аукціони Прозорро.Продажі. Випадків, коли майно...

Групи закупівель

Публікації щодо практики закупівель згруповані з акцентом на певну сферу закупівель (галузь / специфіку предмета закупівлі)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель