Яке відношення Prozorro.Продажі має до митниці?

Ольга Герасіна
506
26 Лютого 2020
СПЕЦВИПУСК
Яке відношення Prozorro.Продажі має до митниці?
506
26 Лютого 2020
 1. Що таке Prozorro.Продажі
 2. Нова митниця
 3. Як співпрацюють Prozorro.Продажі та Нова митниця

Система Прозорро.Продажі це ринок, на якому в ролі продавця виступає держава. На цьому ринку є все чого душа бажає: від невеличкого МАФу до заводу, від маленького підвалу до великого порту, від однієї свинки до цілої звіроферми, від офісної техніки до літаків. На електронні аукціони держава також виставляє приміщення, які можна взяти в оренду.

На цьому прозорому ринку покупцем може стати будь-хто. Фізична чи юридична особа – не має значення, головне виконати усі умови аукціону.

Система Prozorro.Продажі є дворівневою системою, тобто сама система виступає в ролі центральної бази даних, а електронні майданчики, які пройшли авторизацію, виступають своєрідними інтернет-магазинами, де кожен потенційний покупець може отримати з будь-яких питань фахову консультацію від спеціалістів.

Система Prozorro.Продажі дає унікальну можливість купувати чи брати в оренду майно на простих та відкритих аукціонах, де результати отримуються автоматично та виключаються будь-які корупційні ризики.

Нова митниця – це оновлена прозора Державна митна служба, яка здійснює адміністрування митних платежів. Державна митна служба прийшла на зміну Державної фіскальної служби та має чіткі завдання: зупинка контрабанди, оновлення кадрового складу, повне трансформування митної сфери, боротьба з корупцією в митній сфері, прозора реалізація конфіскованого митницею майна.

Оновлена митниця запрацювала 8 грудня минулого року....

Групи закупівель

Публікації щодо практики закупівель згруповані з акцентом на певну сферу закупівель (галузь / специфіку предмета закупівлі)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель