Чи необхідно додатково оприлюднювати інформацію про ці договори на власній веб-сторінці згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 1067?

Редакція
1363
20 Лютого 2018
Чи необхідно додатково оприлюднювати інформацію про ці договори на власній веб-сторінці згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 1067?
1363
20 Лютого 2018

«Доброго дня! Наше підприємство відповідно до вимог Закону України “Про відкритість використання публічних коштів” оприлюднює на єдиному веб-порталі використання публічних коштів (Є-data) інформацію про кожен договір, сума якого перевищує 1 мільйон гривень. Чи необхідно нам додатково оприлюднювати інформацію про ці договори на власній веб-сторінці згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 р. № 1067? Дякую».

Добрий день! Постановою КМУ від 09.11.2016 № 1067 затверджено Порядок оприлюднення інформації про діяльність державних унітарних підприємств та господарських товариств (далі — Порядок), у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, а також господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків. Згідно із цим Порядком, підприємство, господарське товариство оприлюднює інформацію про свою діяльність (крім випадків, установлених законом) у результаті розміщення документів та матеріалів, що містять таку інформацію, на власній веб-сторінці (веб-сайті) разом з іншою інформацією про підприємство, господарське товариство, що підлягає оприлюдненню відповідно до закону. У разі відсутності у підприємства, господарського товариства [крім господарських товариств, 50 і більше відсотків акцій (часток) яких належать господарським товариствам, частка держави в яких становить 100 відсотків] власної веб-сторінки (веб-сайту) таку інформацію розміщують на офіційному веб-сайті суб’єкта управління об’єктами державної власності, що здійснює функції з управління підприємством або корпоративними правами держави в господарському товаристві (далі — суб’єкт управління), у спеціальному розділі щодо діяльності підприємства, господарського товариства разом з іншою інформацією про підприємство, господарське товариство, що підлягає оприлюдненню відповідно до закону. Вид інформації про діяльність підприємства, господарського товариства, яка підлягає обов’язковому оприлюдненню, періодичність і строки такого оприлюднення наведені в додатку до Порядку. Зокрема, відомості про договори, учасником яких є підприємство, господарське товариство, інформація про які підлягає оприлюдненню відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», оприлюднюють протягом 10 календарних днів з дня укладення договорів.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО