Закупівля додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті

Тетяна Мішта
437
30 Квітня 2019
Закупівля додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті
437
30 Квітня 2019

«Доброго дня! Потрібна консультація. Ми, як замовник, провели процедуру “відкриті торги” закупівлі робіт з будівництва, уклали договір, триває виконання робіт, які було заплановано завершити 30.03.2019. Але виникла необхідність у закупівлі додаткових будівельних робіт. Готуємось провести переговорну процедуру, згідно з п. 6 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», з подальшим укладенням договору на додаткові будівельні роботи. Питання: чи може одночасно діяти два договори за різними процедурами закупівель стосовно одного об’єкта будівництва та чи обґрунтованим буде подовження терміну виконання робіт за першим договором у зв’язку з укладенням другого договору для виконання додаткових робіт? Дякую!»

Добрий день! Виходячи зі змісту Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), договір про закупівлю укладають у письмовій формі відповідно до положень Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України та з огляду на особливості, визначені цим Законом.

Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім тих випадків, які наведені у статті 36 Закону. Законом встановлено таку підставу для зміни істотних умов, як продовження строку дії договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель