Допорогові закупівлі: чотири головні зміни (відтепер їх регулює нова інструкція)

Анастасія Маляренко
581
29 Квітня 2019
Допорогові закупівлі: чотири головні зміни (відтепер їх регулює нова інструкція)
581
29 Квітня 2019

Мабуть, усім відомо, що донедавна допорогові електронні закупівлі регламентував наказ № 35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» (далі – Наказ № 35), затверджений ДП «Зовнішторгвидав України» від 13 квітня 2016 року (зі змінами). Однак 19 березня 2019 року стало відомо, що Наказ № 35 офіційно втратив свою чинність. На зміну 35-му наказові прийшов новий розпорядчий документ —  наказ № 10 «”Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”»зі змінами відповідно до наказу № 11 від 20 березня 2019 року (далі — Наказ № 10).

Чому два накази (№ 10 та 11)

Тепер постає питання, яке хвилює багатьох: що ж змінилося? Проаналізувавши вже новий наказ, на самому початку стало зрозуміло, що змінилися строки, а саме строки приймання пропозицій, які замовник вимушений відвести для учасників. У «старому» наказі строк на подання пропозицій учасника мав становити не менше ніж два робочих дні, за умови, що очікувана вартість закупівлі перевищує 50 тисяч гривень. У Наказі № 10 цей термін було збільшено до трьох робочих днів.

Це нововведення, звісно, збентежило багатьох користувачів, але, як стало...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель