Взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів за бюджетними програмами у сфері інформатизації: що нового?

Олена Жадан
551
12 Листопада 2019
Взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів за бюджетними програмами у сфері інформатизації: що нового?
551
12 Листопада 2019

Створення, розвиток та інтеграція інформаційних систем, мереж, ресурсів, інформаційних технологій, а також придбання засобів інформатизації з метою забезпечення функціонування державних органів, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, які існують за бюджетні кошти, забезпечується в межахНаціональної програми інформатизації, складовими частинами якої відповідно до статті 2 Закону України від 4 лютого 1998 року № 74/98-ВР «Про Національну програму інформатизації» є програми, окремі завдання та проєкти (або їх частини).

Тож про нове у сфері інформатизації для замовників-клієнтів Казначейства, що має пряме відношення до реєстрації бюджетних зобов’язань, й поговоримо далі у цій статті.

Особливості складання паспортів бюджетних програм та отримання погоджень на здійснення видатків з реалізації завдань (проєктів) у сфері інформатизації

Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів (далі — розпорядники) розробляють та затверджують паспорти бюджетних програм, в яких визначають мету, завдання, напрями використання бюджетних коштів, відповідальних виконавців, результативні показники та інші характеристики бюджетної програми відповідно до бюджетного призначення, встановленого законом про Державний бюджет України або рішенням про місцевий бюджет.

Виконання завдань (проєктів) з інформатизації є важливим напрямом використання бюджетних коштів. Пунктом 5 розділу ІІ Правил складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2002 № 1098, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21.01.2003 за № 47/7368, встановлено, що виконання завдань...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель