Щодо кворуму

Редакція
209
21 Вересня 2016
Щодо кворуму
209
21 Вересня 2016

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, при створенні тендерного комітету в протоколі визначення заступника та секретаря голови тендерного комітету та розподілу обов’язків повинні бути присутніми всі члени тендерного комітету? А якщо відсутній один з членів тендерного комітету, то що в такому випадку робити? Чи є необхідною, згідно із Законом про публічні закупівлі, присутність 2/3 членів комітету (кворум)? Дякую!

Доброго дня! Відповідно до пункту 2.4 розділу ІІ Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженого наказом МЕРТУ від 30.03.2016 № 557 (далі — Положення) голова комітету призначає заступника (заступників) голови, секретаря з числа членів комітету та визначає функції кожного члена комітету.

Тож зобов’язання призначати заступника (заступників) голови, секретаря на засіданні тендерного комітету немає, а тому голова комітету може зробити це самостійно. Згідно з пунктом 2.5 того ж Положення, формою роботи комітету є засідання, яке є правомочним за присутності на ньому не менше двох третин членів комітету. Тобто відсутність когось із членів тендерного комітету можлива за умови присутності не менше двох третин членів комітету (кворуму).

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель