Питання стосується оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору

Редакція
1066
19 Липня 2017
Питання стосується оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору
1066
19 Липня 2017

Добрий день! Наше питання стосується оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору. Ми провели допорогову закупівлю шляхом укладення прямого договору та розмістили звіт про укладений договір. Чи обов’язково оприлюднювати повідомлення про внесення змін до договору, якщо в межах року внесено зміни щодо вартості послуг? І яким чином це правильно зробити? Дякую.

Добрий день! Питання внесення змін до договору, укладеного без застосування електронної системи закупівель, регулюють положення Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України й умовами самого договору. При цьому Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено обов’язку для замовника при укладенні прямого договору оприлюднювати в системі ProZorro будь-який інший документ, у тому числі повідомлення про внесення змін до договору, у разі внесення будь-яких змін до такого договору. Детальніше з роз’ясненням МЕРТУ з даного питання ви можете ознайомитися у випуску журналу № 1 (64) за січень 2017 року на стор. 31.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО