Щодо надання оригіналу документа замість завіреної належним чином копії

Анна Селютіна
635
25 Грудня 2019
Щодо надання оригіналу документа замість завіреної належним чином копії
635
25 Грудня 2019

Номер рішення та оголошення про закупівлю*: рішення № 15504-р/пк-пз від 28.10.2019, оголошення UA-2019-09-13-000152-c

Вимога тендерної документації

Відповідно до пункту 5 розділу 3 документації кваліфікаційні критерії та вимоги до учасників визначені відповідно до статей 16 та 17 Закону**. Перелік документів, що підтверджують інформацію учасника, щодо відповідності встановленим кваліфікаційним критеріям наведено в додатку 3. Додаток 3 документації містить перелік критеріїв, які висувають для визначення відповідності учасників кваліфікаційним та іншим вимогам, установленим у документації. Відповідно до пункту 3 додатка 3 документації передбачено наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору, а саме необхідно надати: копію виконаного договору, актів виконаних робіт та оригінал відгуку за цим договором (відгук повинен бути адресований замовникові).

Підстава для відхилення тендерної пропозиції

Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету від 04.10.2019 № 01-70/248-19 підставою для відхилення пропозиції скаржника стало викладене далі: «П. 3 Додатку № 2 Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям визначено, що учасник надає “Копію виконаного договору, актів виконаних робіт та оригінал відгуку за цим договором. (Відгук повинен бути адресований Замовнику.)” Учасником надано оригінал замість завіреної належним чином копії виконаного договору, акту виконаних робіт».

Позиція скаржника

Скаржник зазначає, що пропозиція повністю відповідає вимогам замовника в цій частині, оскільки відповідно до умов документації формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель