Новини за грудень 2019

Вікторія Ревтюх
397
2 Грудня 2019
Новини за грудень 2019
397
2 Грудня 2019

Увага! Підвищено вартісну межу для погодження видатків на інформатизацію

Двадцять першого листопада 2019 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 року № 925, якою внесено зміни до пункту 13 Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації (Постанова від 31 серпня 1998 року № 1352).

Так, під час виконання завдань (проєктів) Національної програми інформатизації державні замовники беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі з такими завданнями (проєктами) після їх погодження з генеральним державним замовником у разі, коли їхня вартість дорівнює або перевищує 500 тис. гривень.

Раніше Постановою КМУ від 31 серпня 1998 року № 1352 було передбачено, що взяття бюджетних зобов’язань за програмами інформатизації та здійснення оплати відбувається для закупівель: вартістю понад 100 тис. грн — після погодження з Агентством з питань електронного урядування; вартістю до 100 тис. грн — у результаті повідомлення розпорядником агентства за визначеною агентством процедурою.

За матеріалами редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель»

Прийнято за основу законопроєкт щодо ринку електричної енергії

Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт про внесення змін до Закону України щодо врегулювання питань ринку електричної енергії.

Зокрема, законопроєктом передбачено недопущення неконтрольованого зростання ціни на електроенергію. Для цього запропоновано на період до 1 липня 2023 року надати право...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель