Найкращий закупівельник 2019 року — КП«Кам’янський протитуберкульозний диспансер»

Вікторія Ревтюх
429
2 Липня 2019
Найкращий закупівельник 2019 року — КП«Кам’янський протитуберкульозний диспансер»
429
2 Липня 2019

Премія «Zakupki.Кращi» — відзнака, започаткована 2016 року. Її вручають замовникам та постачальникам, які використовують можливості електронних закупівель найбільш ефективно. Нагородами відзначають їх учасників у трьох категоріях: «Експертний вибір», «За результатами в системі», «Громадський вибір: закупівлі». Засновник премії — популярний торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua.

Цьогоріч 19 червня в Києві нагороджували переможців премій «Zakupki.Кращі» та «Digital.Кращі». Редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель» пощастило поспілкуватися з представником одного з переможців — Олегом Яценком, генеральним директором комунального підприємства «Кам’янський протитуберкульозний диспансер» Дніпропетровської обласної ради, яке перемогло в категорії «Громадський вибір: закупівлі» як найкращий замовник у ProZorro.

Комунальне підприємство «Кам’янський протитуберкульозний диспансер» Дніпропетровької обласної ради» провело в системі ProZorro понад 540 закупівель. Серед них 93 % — успішних. Аналогічний середній показник у системі ProZorro — 83,9 %. Середня конкуренція на торгах у переможця становить 3,2 учасника. До речі, аналогічний показник конкуренції в системі ProZorro складає 2,3.

— Пане Олегу, вітаємо з важливою та заслуженою перемогою та просимо поділитися з нашими читачами секретами успіху при проведенні закупівель у системі ProZorro. Ви провели 540 тендерів з чудовими показниками. Як вам вдалося мінімізувати відсоток неуспішних торгів до 5,1 %? Цей показник серед учасників публічних закупівель у середньому складає 11,%, що є більш ніж удвічі вищим.

Мінімізувати...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель