Інструкція з використання e-каталогу Prozorro-market

Редакція
501
14 Травня 2019
Інструкція з використання e-каталогу Prozorro-market
501
14 Травня 2019

«E-каталоги — нові маркетплейси публічних закупівель»: саме під таким заголовком вийшла друком стаття в минулому випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» [№4 (91) за квітень 2019 року, стор. 28–32]. У цій публікації автор розповів про те, що таке e-каталоги, як відбувається їх наповнення, а також про кваліфікацію постачальників та їх включення до е-каталогу. Для реалізації пілотного проекту «Електронні каталоги» в системі ProZorro ДП «ПРОЗОРРО» наказом від 22.04.2019 № 16 затвердило Інструкцію з використання e-каталогу Prozorro-market. Повний текст наказу та інструкції наведено далі.

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«ПРОЗОРРО»
НАКАЗ

        22.04.2019                                    м. Київ                                       № 16

Про затвердження Інструкції з
використання e-каталогу Prozorro-market    

З метою здійснення закупівлі товарів, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) в електронній системі закупівель для відбору постачальника товару (товарів) під час здійснення закупівель шляхом використання е-каталогу «Prozorro-market», керуючись Законом, постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166 «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків», наказами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.03.2016 № 473 «Про визначення веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель та забезпечення його функціонування»,...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель