Змінилась кошторисна заробітна плата: чи можна внести зміни в договір про закупівлю згідно з Особливостями

Віта Аністратенко
562
8 Листопада 2023
Змінилась кошторисна заробітна плата: чи можна внести зміни в договір про закупівлю згідно з Особливостями
562
8 Листопада 2023

Чи можна за Особливостями внести зміни до договору про закупівлю робіт в частині кошторисної заробітної плати? Поглянемо далі.

Під час здійснення закупівель робіт замовники, зокрема, керуються Настановою з визначення вартості будівництва, затвердженою наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281 (далі — Настанова з визначення вартості будівництва), та Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості).

З метою встановлення єдиного механізму розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, наказом Мінрегіону від 20.10.2016 № 281 було затверджено Порядок розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів (далі — Порядок). Останні зміни до Порядку вносились ще у 2018 році.

Читайте також «Настанова з визначення вартості будівництва: огляд третіх змін за наказом від 22.09.2023».

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану