Використання коштів з рахунку для задоволення потреб фізичної культури і спорту

Олег Підгірський
202
15 Червня 2022
Використання коштів з рахунку для задоволення потреб фізичної культури і спорту
202
15 Червня 2022

У період правового режиму воєнного стану допомоги потребують Збройні Сили України, захисники, які боронять нашу країну, люди, які втратили домівки. Також допомоги потребує сфера фізичної культури і спорту, яка окрім спрямувань на розвиток потребує ще певних вкладень на відновлення, зокрема, споруд, що постраждали внаслідок бойових дій.

Так, у Національному банку України відкрито рахунок, на який охочі можуть перераховувати благодійну допомогу, пожертви, дарунки і гранти для задоволення потреб фізичної культури і спорту України. Рахунок відкрито з огляду на положення Порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб фізичної культури і спорту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.06.2022 № 655, та підпункту 4-4 постанови Кабміну «Деякі питання використання коштів, що надходять на офіційні рахунки для пожертв на підтримку України» від 19.04.2022 № 472.

Порядком № 655 визначається механізм використання коштів, що надійшли  на рахунок для задоволення потреб фізичної культури і спорту. Такий рахунок відповідно до Порядку № 472 вважається одним з офіційних рахунків для пожертв на підтримку України «United24». Кошти, що надходять на такий рахунок, використовуються Міністерством молоді і спорту України та спрямовуються на:

  • відновлення спортивних споруд, закладів, установ, організацій сфери фізичної культури і спорту,...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану