УЕП уже не використовуємо? Чи як?

Редакція
801
6 Квітня 2022
УЕП уже не використовуємо? Чи як?
801
6 Квітня 2022

До редакції «Радник в сфері державних закупівель» надійшло звернення передплатника порталу з питанням про можливість подальшого використання удосконаленого електронного підпису. У зв’язку з цим звертаємо увагу на таке.

09.03.2022 набула чинності постанова Кабміну від 23.02.2022 № 229 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677» (далі — Постанова № 229), якою внесено зміни в постанову Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236, зокрема доповнено пункт 24 (на період дії карантину тимчасово дозволяється) підпунктом 6 такого змісту:

«6) використання електронних підписів чи печаток, що базуються на сертифікатах відкритого ключа, виданих кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг БЕЗ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ТЕ, ЩО ОСОБИСТИЙ КЛЮЧ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ В ЗАСОБІ КВАЛІФІКОВАНОГО ЕЛЕКТРОННОГО ПІДПИСУ ЧИ ПЕЧАТКИ, користувачами електронних довірчих послуг для здійснення електронної взаємодії, електронної ідентифікації та автентифікації фізичних, юридичних осіб і представників юридичних осіб у разі, коли законодавством передбачено використання виключно кваліфікованих електронних підписів чи печаток (засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки, кваліфікованих електронних довірчих послуг) або засобів електронної ідентифікації з високим рівнем довіри, крім вчинення в електронній формі правочинів, що підлягають нотаріальному посвідченню та/або державній реєстрації у випадках, установлених законом, та випадках, пов’язаних з високим ризиком для...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану