Цікаві аспекти зміни ціни постачання електричної енергії на прикладах

Ірина Сопилюк
2066
2 Жовтня 2023
Цікаві аспекти зміни ціни постачання електричної енергії на прикладах
2066
2 Жовтня 2023

Зміна ціни постачання електричної енергії на прикладах. Сформуємо порівняльну таблицю використання підпункту 2 та підпункту 7 пункту 19 Особливостей. Розглянемо прикладки довідок ТПП для підтвердження підпункту 2 пункту 19 Особливостей.

Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженими постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), що регламентують проведення процедур закупівлі, укладення та виконання договорів про закупівлю, визначено, зокрема, такі підстави для зміни такої істотної умови договору про закупівлю електричної енергії, як ціна за одиницю товару:

  • погодження зміни ціни за одиницю товару в договорі у разі коливання ціни такого товару на ринку, що відбулося з моменту укладення договору або останнього внесення змін до договору в частині зміни ціни за одиницю товару. Зміна ціни за одиницю товару здійснюється пропорційно коливанню ціни такого товару на ринку (відсоток збільшення ціни за одиницю товару не може перевищувати відсоток коливання (збільшення) ціни такого товару на ринку) за умови документального підтвердження такого коливання та не повинна призвести до збільшення суми, визначеної в договорі на момент його укладення (підпункт 2 пункту 19 Особливостей — приклад додаткової угоди за підпунктом 2 пункту 19 Особливостей);
  • ...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО