Строк використання УЕП продовжено

Редакція
1195
28 Лютого 2022
Строк використання УЕП продовжено
1195
28 Лютого 2022

Україна — суверенна демократична країна, яка діє виключно в правовому полі. Незважаючи на військовий стан, група компаній «Радник» вважає своїм обов’язком інформувати закупівельну спільноту про зміни, які відбуваються у сфері публічних закупівель.

Ще зовсім недавно на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Не забутьте! З 05.03.2022 використовуємо КЕП на захищеному носії» ми нагадували, що учасники публічних закупівель можуть використовувати удосконалений електронний підпис (далі — УЕП) лише до 05.03.2022, після чого підписувати документи в електронній системі закупівель потрібно кваліфікованим електронним підписом (далі — КЕП).

23.02.2022 Кабінет Міністрів України відповідною постановою відтермінував обов’язкове використання КЕП до 31.03.2022. Така інформація опублікована на офіційному сайті Міністерства цифрової трансформації України. На жаль, на час написання цього матеріалу офіційний сайт Кабінету Міністрів України не працює, тому зазначити номер та дату відповідної постанови можливості немає. Як тільки сайт відновить свою роботу, ми обов’язково зазначимо реквізити документа, оприлюднимо його на порталі RADNUK.COM.UA. Тож для участі у публічних закупівлях представники приватного бізнесу зможуть використовувати УЕП до кінця березня.

Нагадуємо, що наразі всі матеріали оприлюднюються в безкоштовному доступі, тож кожен може ознайомитися з необхідною інформацією щодо закупівель у період воєнного стану на порталі RADNUK.COM.UA:

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану