Шість порад для формування тендерної документації в період воєнного стану

Олег Підгірський
1845
3 Серпня 2022
Шість порад для формування тендерної документації в період воєнного стану
1845
3 Серпня 2022

Статтею 22 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон) загально визначено, які відомості повинна та може містити тендерна документація, а також які вимоги вона не повинна включати.

У цій публікації ми підготували для вас шість порад, які стануть у пригоді під час формування найкращої тендерної документації, звичайно, враховуючи реалії воєнного стану.

Порада № 1: від учасника вимагати підтвердження відсутності підстав для відхилення за статтею 17 Закону шляхом заповнення відповідних електронних полів, встановлюючи вимоги для переможця враховувати «(не)відкритість реєстрів»

Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 22 Закону в тендерній документації зазначаються підстави, встановлені статтею 17 Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників вимогам, визначеним цією статтею, враховуючи той факт, що не всі державні реєстри функціонують.

Згідно з пунктами 3, 5 і 6 частини 1 статті 17 Закону учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини 1 та частиною 2 цієї статті. Спосіб документального підтвердження, згідно із законодавством, відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини 1 та...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану