Щодо публікації договору про експертизу та проведення капітального ремонту

Редакція
333
22 Червня 2022
Щодо публікації договору про експертизу та проведення капітального ремонту
333
22 Червня 2022

Питання передплатника порталу.

— Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи потрібно публікувати договір про експертизу технічного стану лікарняного ліфта? Та чи потрібно проводити закупівлю на капітальний ремонт лікарняного ліфта (аварія ліфта)?

Відповідь редакції порталу RADNUK.COM.UA.

— Вітаємо! У разі якщо ви здійснюєте закупівлю відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі — Закон), то, згідно з пунктом 25 частини 1 статті 1 Закону публічна закупівля (далі — закупівля), — придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, установленому цим Законом. 

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 1 Закону договір про закупівлю — господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару. 

Разом із цим перелік випадків, на які не поширюється дія Закону для замовників, визначено в пункті 4 частини першої статті 2 Закону, а для замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання, додатково визначено частиною шостою статті 3 Закону. Цей перелік випадків є вичерпним. В інших випадках замовник здійснює закупівлю в один із способів, керуючись вартісними межами, що встановлені Законом. 

Отже, послуги експертизи технічного стану лікарняного ліфта підпадають під...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану